12 miejsc, które trzeba odwiedzić w Indiach, aby dobrze się bawić

Turystyka

Wszyscy wiemy, że Indie to kraj różnorodności, a ludzie z różnych krajów przyjeżdżają tu, aby dobrze się bawić. Tutaj podzieliliśmy się 12 miejscami w Indiach, które sprawią, że twoja podróż będzie niezapomniana.

1. Taj Mahal

Taj Mahal jest jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w Indiach. Miliony ludzi z całego świata odwiedzają Taj Mahal, aby cieszyć się pięknymi widokami zabytku.

2. Rzeka Ganga

Rzeka Ganga jest życiem miasta Varanasi. Zobaczysz ludzi kąpiących się w rzece, biorących święte kąpiele w rzece, a nawet kremujących swoich zmarłych. Rzeka przepływa przez całe miasto i jest głównym źródłem wody pitnej.

3. Himalaje

Himalaje są częścią kraju, która jest pokryta śniegiem. Będziesz miał okazję zobaczyć piękne krajobrazy Himalajów, takie jak szczyty, doliny, jeziora, rzeki i ośnieżone góry.

4. Pałac Mysore

Pałac Mysore został zbudowany w 1734 roku. Architektura pałacu jest taka, że poczujesz się jakbyś wchodził do pałacu. Pałac jest żywym muzeum.

5. Wzdychające drzewo

Drzewo westchnień jest głównym punktem orientacyjnym miasta i znajduje się w samym jego sercu. Zobaczysz ogromną liczbę ptaków siedzących na jego gałęziach.

6. Chhatrapati Shivaji Maharaj Vastu Sangrahalaya

Jest to miejsce, w którym można poznać historię Imperium Maratha.

7. Hampi

Jeśli szukasz miejsca ze starożytnymi ruinami, to Hampi będzie dla Ciebie najlepszym miejscem.

8. Świątynie Jain

Jeśli interesują Cię starożytne i historyczne zabytki, to te świątynie będą dla Ciebie najlepszym miejscem.

9. Park Narodowy Bandipur

Park Narodowy Bandipur jest miejscem, w którym będziesz mógł zobaczyć dzikie zwierzęta. Tam zobaczysz tygrysa, lamparta, żubra i wiele innych.

10. Manali

Manali jest miejscem dla tych, którzy chcą cieszyć się pięknymi krajobrazami Himachal Pradesh.

11. Gangtok

Gangtok jest stolicą Sikkimu i jest to piękne miejsce. Znajduje się na brzegu rzeki Tamla.

12. Shimla

Shimla jest stacją górską w kraju. Shimla jest stolicą stanu Himachal Pradesh.

Wnioski:

Indie są pełne naturalnego piękna i będziesz mógł zobaczyć niesamowite miejsca w Indiach. Więc upewnij się, że odwiedzisz niektóre z tych miejsc, zanim zaplanujesz swoją następną podróż.