5 powodów, aby kochać Keralę

Turystyka

Kerala jest znana jako kraina Boga. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Istnieje wiele powodów, aby odwiedzić Keralę i oto 5 najlepszych:

1. Plaże:

Kerala ma piękne plaże, takie jak backwaters, palmy, wzgórza, rzeki, jeziora, wodospady i wiele innych. Możesz cieszyć się wieloma działaniami, takimi jak pływanie, łódka, wędkowanie, sporty wodne i wiele innych.

2. Jedzenie:

Kerala ma swoją własną różnorodność żywności. Ma wiele rodzajów kuchni i znajdziesz wiele restauracji serwujących pyszne jedzenie. Przekonasz się również, że jedzenie jest bardzo zdrowe.

3. Kultura:

Kultura Kerali jest bardzo wyjątkowa i znajdziesz różne rodzaje świątyń, kościołów i meczetów w stanie. Ludzie w Kerali są bardzo przyjaźni i pomocni.

4. Klimat:

Pogoda w Kerali jest bardzo chłodna i będziesz mógł podziwiać wiele naturalnego piękna. Temperatura w stanie waha się od -5 do +30 stopni Celsjusza.

5. Dziedzictwo:

Stan Kerala ma wiele dziedzictwa. Słynie z backwaters i wielu starych świątyń. Znajdziesz historię stanu zapisaną w starożytnych zabytkach tego miejsca.

Wnioski:

Jeśli kochasz podróże, to musisz odwiedzić Keralę. Jest to najlepsza destynacja turystyczna na świecie. Zakochasz się w tym miejscu i przekonasz się, że ludzie są tam bardzo przyjaźni i pomocni.